Mobilya Fotoğrafçısı

Mobilya Fotoğrafçısı

 

İşinin uzmanı Mobilya Fotografçısı, her parçanın genel güzelliğini fotografa aktarabilmeli, işçiliğin ve ürün kalitesinin her ayrıntısını gösterebilmelidir.

Country Mobilya, MOBİD Samsun Mobilyacı Mobilya Fotografçısı, Mobilya Katalog Çekimi, modada mobilya,

Mobilyalarınızı potansiyel müşterilerinize satabilmeniz için estetik bir şekilde görselde sergilemeli  ve uzman bir mobilya fotografçısı olması gerekir.

Deneyimli ekibimiz; Mobilya fotografçılarından ve grafik tasarımcılardan oluşur. Katalogunuz veya web siteniz için mükemmel arka planlara sahip, yaşanmışlık hissi oluşturabileceği gibi net beyaz arka planlara sahip tasarımlar ile de mobilya fotograflarınızı bütünleştirirler.

Mobilya Çekimi

Mobilya Fotografçısı, her parçanın olabildiğince rahat ve davetkar görünmesini sağlamalıdır.

Bunu bazı parçalarda başarmak zor olabilir, bu yüzden sahneyi gerçek yada bilgisayar ortamında olsun kurarken sahne dekorlarını ve mükemmel giyimli arka planları titizlikle kurgulayarak işimize devam ediyoruz.

Mesude Erdağlı / Mobilya Fotografçılıgı

Mobil stüdyo kurulumumuz, tüm uzmanlığımızı size getirebileceğimiz anlamına gelir.

Aydınlatmadan, arka planlardan ve en iyi özellikli fotoğraf ekipmanlarından, gerektiğinde kendi perakende mağazanızın veya deponuzun rahatlığında yüksek kaliteli görüntüler yakalayabilir veya daha da iyisi, özel bir yaşam tarzı stüdyosu kurabiliriz.

Türkiye  genelinde tam kapsamlı mobilya fotografçılıgı çözümleri sunuyoruz. İlk konseptten, post prodüksiyona kadar, size kataloglarda, web sitenizde ve çok çeşitli tanıtım platformlarında kullanılabilecek yüksek kaliteli mobilya fotoğrafçılığı sağlayabiliriz.

Çekim sürecini baştan sona organize edebiliriz: konsepti planlama, sahne donanımı, aksesuarları ve yerleri keşfetme, setleri şekillendirme ve sahneleme, profesyonelce rötuşlama.

Mobilya Fotografcısı
Mobilya Fotografcısı

– Başarılı pazarlamanın sadece söylemek istediklerinizi iletmekle ilgili olmadığını, aynı zamanda hedef kitlenizin duymak istediklerine duymasıylada da ilgili olduğunu unutmayın. Evet, markanızdan ayrılmamalı ve amacınızı iletmeye çalışmalısınız, ancak bunu ancak mesajınızı müşterilerin kolayca ilişki kurabileceği bir biçimde sunabilirseniz başarılı olacaksınız.

– Kısacası, bir pazarlama görseli seçerken hedef kitlenizi aklınızda bulundurun.

– Görsel pazarlamayı kavramakta zorlanıyorsanız ve bu alandaki profesyonel rehberlikten yararlanabileceğinizi düşünüyorsanız.

Pazarlamanız için görseller oluşturmanıza yardımcı olabilir, bunların tamamen markanız ve amaca uygun olmasını sağlayabiliriz. 

Markanızın ihtiyaçlarına en uygun uzman profesyoneli aramaktan çekinmeyin. 

Randevu alabilir veya fikirlerinizi danışabilirsiniz,

iletişim sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi

+90 532 790 14 47 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mesude ERDAĞLI