SOSYAL MEDYA :

Bursa Fotoğraf Hizmeti

Bursa Mobilya Mağaza Fotoğrafçısı

Mobilya ve Mağaza Fotoğrafçılığı

Profesyonel Mağaza &Mobilya Çekimleri

Dekupe ve styling mobilya çekimi prodüksiyonlarında, tecrübemizle profesyonel çözümler üretiyoruz.

Profesyonel ışık sistemlerinden aksesuarlara kadar  tüm ekipmanlarımızla doğru aydınlatmayı sağlayıp yüksek çözünürlükte görselleri beğeninize sunuyoruz.

Mobilya ve Mağaza Fotoğrafçılığı

Markanızı Tanıtmak İçin Gereklidir?

İster stüdyomuzda isterseniz mağazanızda, mobilya çekimi prodüksiyonları gerçekleştiriyoruz. Yüksek çözünürlük, doğru aydınlatma ve renk kalibrasyonlu çekimlerimizde detay, ton ve renkleri birebir görsellere aktarıyoruz.

Müşterilerine ürünlerini anlatmak, kullanım özellikleri hakkında bilgi vermek, ürünü sattırmak isteyen markalar, ürün çekimleri ile tanıtımlarını yapıyorlar. Moda fotoğrafçılığı olarak da adlandırabileceğimiz tekstil çekimleri, modada yeni trendleri ve stilleri milyonlara ulaştırıyor. Elde edilen görseller:

  • E-ticaret sitelerinde,
  • Sosyal medya hesaplarında,
  • Katalog ve dergilerde,
  • Afiş ve billboardlarda,
  • Toplantı ve sunumlarda kullanılıyor.

Firma kataloglarınızı oluşturacak, satışlarınızı artıracak konsept mobilya fotoğrafları çektirmelisiniz.

Mobilya & Mağaza Çekimleri

Profesyonel Mağaza Fotoğrafçısı

Mobilya Fotoğrafçısı, mobilya ürün çekimlerinde oldukça dikkatli olmalı. Genellikle mobilya markalarının kataloglarında yer vermek için tercih ettikleri mobilya fotoğraf çekimlerinde, müşterinin ürünü canlı olarak görmeden öncede ilgisini çekmek hedeflenir.

Özellikle bayanların ev dizaynında en çok dikkat ettikleri bölüm olan mobilya alışverişinde çok detaycı olmalarının yanı sıra görselliğe de büyük önem verirler. Mobilya markaları koleksiyonlarında yüzlerce modele yer verir ancak mobilya showroom’larında bütün mobilyaların örneklerine canlı olarak yer vermek her zaman mümkün olmayabiliyor.

Ayrıca mobilya koleksiyonuna ait ürünleri canlı olarak hepsini gezmek oldukça fazla zaman alır ve yorucu olur. Bu yüzden mobilya markaları profesyonel fotoğrafçı ve profesyonel fotoğraf ekipmanları ile ürünlerinin çekimlerini yaptırmaktadırlar.