Fotoğrafçı ( Katalog Çekimleri )

Fotoğrafçı ( Katalog Çekimleri )
Katalog Ürün Fotoğrafçısı
Katalog Ürün Fotoğrafçısı

Fotoğrafçı ( Katalog Çekimleri )

Tüm Sektörlerde Profesyonel Katalog Ürün Fotoğrafçısı Hizmetimiz  İle Fark Yaratan Projelere Birlikte İmza Atalım…

Tanıtım & Katalog & Broşür & Menü ve Web site, sosyal medya içeriğine varana kadar tüm başlıklar altındaki fotoğraf  çalışmalarını tüm detaylarıyla hazırlarken, markanızı görselliğin avantajlarıyla tanıtalım…

 

Katalog Çekimi, Ürün Çekimi ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilde beğenisini sağlamak için profesyonel fotoğraf çekimleri yapmaktayız.…

Profesyonel Katalog Ürün Fotoğrafçısı

Fotoğrafların görsel marifeti ile firmanızın ürünlerini tanıtacak fotoğraflarla ürünlerin cazibesini göstererek,  müşterilerinizde satın alma hissi uyandıralım…

Çoğu tüketici, profesyonel fotoğraftan amatör bir fotoğraftan ayırt edebilir. Fotoğrafçılık tekniklerine, resim kompozisyonuna vb. Alışkın olmayanlar, belirli bir çekimin neden daha kaliteli göründüğünü veya daha profesyonel göründüğünü söyleyemeyebilir, ancak bunun farkına varırlar. 

Marka Fotoğrafçılığında Kalite Önemlidir

Durum böyle olunca, en dikkatlice planlanmış ve en tutarlı marka pazarlama stratejisi, onları destekleyecek yüksek kaliteli görseller olmadan eksik kalıyor. Yalnızca yetenekli ve deneyimli bir fotoğrafçının sağlayabileceği bir şey. 

Sonuçta, bir zincir ancak en zayıf halkası kadar güçlüdür ve markanızın pazarlaması yalnızca en düşük kaliteli bileşeni kadar profesyoneldir. 

Tıpkı pazarlama materyallerinizde kameralı telefon fotoğrafları kullanmamanız gerektiği gibi, yazım ve gramer hatalarıyla dolu bir broşür yayınlamazsınız.

Ticari Fotoğrafçılıkta Styling Neden Önemlidir?

Marka pazarlama kampanyalarında kullanılmak üzere görüntüler çekerken, deneyimli bir ticari fotoğrafçı , konuyu çekimin amacına ve müşterinin marka ‘ses tonuna’ en uygun şekilde nasıl yakalayacağını tam olarak bilir. Farklı aydınlatma, farklı kamera açıları, aydınlatma ve farklı çekim teknikleri bir görüntüyü ilginç kılmak için çok şey yapabilir. Ancak yetenekli oldukları için fotoğrafçılar yalnızca önlerine konanları yakalayabilir, orada olmayan bir şeyin fotoğrafını çekemezler.

Çevrimiçi, katalog ve ürün fotoğrafçılığı için, klasik ‘beyaz arka plana karşı ürün’ yaklaşımı, alıcıların ne elde ettiklerini görmelerini sağlar, ancak bu tür çekimler bilgilendiricidir ancak nadiren ürünü estetik ve bunu satın al fikrini kapsayacak şekilde eder. 

Tüketicilerin ürünün hayatlarına nasıl uyacağına dair gerçek bir fikir edinmeleri için bir sete yada bir ortama ihtiyaç vardır. Ürünü bir fotoğraf setinin arka planına yerleştirmek, bir ruh halini veya tüketicilerin dikkatini çekmek için çok az şey yapacaktır, ancak konuyu inandırıcı ve çekici hale getirmek için arka planda diğer aksesuarlar ve aksesuarlar ile şekillendirilmiş bir sete yerleştirilmiş ise görseli daha ‘gerçek’ yapar. 

Fotoğraf setlerini şekillendirmek, organizasyon, deneyim ve detaylara muazzam dikkat gerektiren bir sanattır.

Pazarlamanız için görseller oluşturmanıza yardımcı olabilir, bunların tamamen markanız ve amaca uygun olmasını sağlayabiliriz. 

Markanızın ihtiyaçlarına en uygun uzman profesyoneli aramaktan çekinmeyin. 

Randevu alabilir veya fikirlerinizi danışabilirsiniz,

iletişim sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi

+90 532 790 14 47 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mesude ERDAĞLI