SOSYAL MEDYA :

Bursa Kaftan Fotoğrafçısı

Bursa Kaftan & Aksesuar Çekimi

Kaftan Fotoğrafçılığı

Profesyonel Kaftan & Aksesuar Çekimleri

Kaftan ve Aksesuar fotoğraf çekimleri özellikle düğün sektörünün yararlandığı fotoğraf giyim çekimi türlerindendir. Giysinin mağazadan alıcıya kadar geçen sürede sunumlarını ve tanıtımlarını kapsayan kaftan çekimleri fotoğrafçılığı, firmaların reklam kampanyalarında tercih ettikleri önemli tanıtım yöntemi.

Müşterilerine ürünlerini tanıtmak, görsel özellikleri hakkında bilgi vermek, ürünü satmak isteyen firmalar, ürün çekimleri ile tanıtımlarını yapıyorlar. Kına Kostümleri fotoğrafçılığı olarak da adlandırabileceğimiz kaftan çekimleri, düğün modasında yeni trendleri ve stilleri müşterilerine ulaştırıyor. Elde edilen görseller:

  • E-ticaret sitelerinde,
  • Sosyal medya hesaplarında,
  • Katalog ve dergilerde,
  • Afiş ve billboardlarda,
  • Mağaza duvarlarında kullanılıyor.

Kaftan Fotoğrafçılığı

Profesyonel Kına Kostümü Çekimleri

Düğün sektörü oldukça rekabetli bir alan olduğu için firmaların rakiplerinden sıyrılmaları için kaftan fotoğrafçılığı ile tam anlamıyla fark yaratmaları gerekiyor.

Kaftan fotoğraf çekimleri kişilerin alışveriş yapmadan önce giysiyi inceleme ihtiyaçlarını karşılıyor.

Etki gücü yüksek fotoğraflar ile müşterilerinin dikkatini çekmek isteyen markalar profesyonel anlamda bu işe yatırım yapıyorlar. Eğer siz de:

  • Müşterilerinizin dikkatini markanıza çekmek,
  • Ürün satışlarınızı artırmak,
  • Yurt içinde ve yurt dışında tanıtım yapmak,
  • Reklam ve pazarlama hacminizi genişletmek,
  • Yüksek çözünürlükte fotoğraflar ile kaliteli kataloglar hazırlamak istiyorsanız;

Firma kataloglarınızı oluşturacak, satışlarınızı artıracak konsept kaftan ve aksesuarlarının  fotoğraflarını çektirmelisiniz.

Kaftan & Giyim Fotoğrafçılığı

Profesyonel Kına Kostümleri Çekimleri

Kaftan ve Aksesuarları çekimlerinde öncelikle çalışılacak firmaya, firma vizyonuna uygun stüdyo çalışması yapılır. Kumaş, deri, süsleme ve farklı aksesuar  ürünlerine yönelik projelendirilen fotoğraf çekiminde uygun dekor hazırlanır. Dekorasyon kaftan çekimlerinde büyük önem arz eder. Profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılan kaftan çekimleri belirli zaman aralıkları ile yinelenir.
Stüdyoda yapılan kaftan çekimleri için ışık ve dekor önem arz eder. Sektörde yansıtılmak istenen ürünün kişiye ne kadar çok yakışacağı ya da nasıl kullanılacağıdır. Bu durumu sergilemek için de kostüme uygun mankenlerle ya da modellerle fotoğraf çekimi yapılır.
Fotoğrafçılar mankenli çekimlerde orijinal giysi çekimleri teknikleri ile tanıtım yaparken işlerini kolaylaştıracak ekipmanlar kullanırlar. Harici ışıklar, tripod ve lightboxlar fotoğrafçının dostudur. Çekimi biten kaftan fotoğrafları gerekli görsel düzenlemeden sonra sunulur.